Hledáte smysluplné povolání? Pracujete rádi s dětmi, baví vás jejich nápady, radost a bezprostřednost, těší vás čas strávený v jejich přítomnosti?

Staňte se vychovatelem v DiviZnové družině

Do našeho kolektivu hledáme vstřícnou kolegyni či kolegu s pedagogickým vzděláním, respektujícím a partnerským přístupem k dětem i dospělým, se zkušenostmi s vedením dětského kolektivu, zájmem o waldorfskou pedagogiku a ochotou se dále vzdělávat.

Pokud se k nám přidáte, budete mít možnost pracovat v malé komunitní škole s rodinným prostředím a malým počtem dětí. Budete mít prostor pro tvůrčí práci a vlastní nápady. Stanete se součástí  malého, přátelského a podporujícího kolektivu.

Práce je vhodná i pro studenty pedagogických oborů, na částečný pracovní
úvazek, s nástupem od září 2019.

Oslovila vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na info@skoladivizna.cz

Potřebujete o škole DiviZna a o práci v družině více  informací? Ozvěte se na tel. 737 053 875. Rádi vám na vaše dotazy zodpovíme.