Home » Co je nového » Nezařazené » Chystáme se na září

Chystáme se na září

Ačkoli DiviZnové prostory v kuřimském zámku s koncem školního roku opustili naši školáci, ruch zde v žádném případě neutichl. Protože se DiviZna v příštím školním roce rozroste, je potřeba se na nový školní rok důkladně připravit.

Již v červnu jsme započali s instalatérskými pracemi, kdy jsme do dvou nových místností zaváděli vodu a odpady a prováděli další drobné „špinavé“ práce. V červenci pak po nich pokračovali podlaháři a malíři. Dále už je to na nás. Broušení, natírání, sestavování, stěhování… Vše vyvrcholí v posledním srpnovém týdnu tak, aby bylo na 1. září vše nachystáno.

Přípravy také probíhají na holasickém statku, kde pracujeme na novém DiviZnovém vybavení. Vznikají zde nové věšáky a lavičky do šatny, nová tabule a spousta dalších dřevěných potřebností.

Od pana stolaře Vodičky již také dorazily zbrusu nové jasanové lavičky pro naše prvňáčky.

Díky všem DiviZnovým učitelům, rodičům i příznivcům, kteří se na přípravách podílejí.