Home » Blog » Nezařazené » Dveře DiviZny se opět otevírají

Dveře DiviZny se opět otevírají

V pondělí 25. května se opět rozbíhá DiviZnová výuka tentokráte v opravdové kamenné škole (a to si pište, že kamení je v našich renesančních stěnách požehnaně). Ačkoli výuka na dálku byla pro učitele, děti i jejich rodiče zajímavou zkušeností, jsme všichni rádi, že je to (snad) za námi.

Více se o DiviZnové domoškole v době koronavirové můžete dozvědět ZDE

V DiviZně nás nečekají jenom před více než dvěma měsíci opuštěné třídy, ale i některé novinky. Zámečtí nelenili a mimo dokončení fasády novorenesančního křídla využili nepřítomnosti žáků a studentů a kompletně předláždili a upravili prostranství před DiviZnovými renesančními arkádami. Naše školáky v pondělí přivítá nový chodník a rašící travička přímo před vstupem do školy.

Ani v samotné DiviZně jsme nezaháleli a kromě drobných oprav vybavení nám do naší srdíčkové místnosti přibyl kout se dřezem a troubou. Tyto budou sloužit jednak školákům k jejich kulinářským pokusům jak ve výuce tak i v družině, druhak coby rodičovská kavárna, či čajovna. Ptáte se proč? Zkrátka děti nechtějí z odpolední družiny odcházet domů a tak si rodiče mohou čekání na své ratolesti zpříjemnit šálkem něčeho dobrého tekutého. Navíc u kávy, či čaje se i dobře klábosí s ostatními čekajícími spolurodiči.

Takže v pondělí OTVÍRÁME! Těšme se…