Home » Blog » uvodni strana » Jak to chodí v DiviZně

Jak to chodí v DiviZně

Rodiče, kteří uvažují o zapsání svých dětí do 1. ročníku naší školy ve školním roce 2024/25 se sešli, aby se o DiviZně dozvěděli podrobněji. Po hudebním zahájení se seznámili s principy fungování školy a s jejím pedagogickým konceptem. Z úst těch, kteří už několik let své děti v DiviZně mají, se mohli dozvědět o roli rodičů v naší škole a o jejich pohledu na školu. O přestávce byl prostor nejenom na drobné občerstvení, ale i na prohlídku prostor školy i rukodělných výtvorů, které vznikají v rámci výuky. Po přestávce se rodiče mohli alespoň na chvíli stát školáky a na vlastní kůži si vyzkoušet DiviZnovou výuku. Zatímco dospělí rokovali o školních záležitostech, jejich děti měly zatím hrací program v oranžové třídě.

Těšíme se na viděnou na dalších předzápisových akcích.