Home » Blog » uvodni strana » Opuštěná DiviZna

Opuštěná DiviZna

„Tak nám zavřeli školy…“ a s nimi samozřejmě i DiviZnu. Pokolikáte už v krátkém životě naší školy? Jestli budeme v budoucnu v něčem dobří, tak v zavírání a znovuotvírání škol. Hlavně nás nesmí opustit humor!!!

Ale vážně, od 1. března jsme opět v režimu distanční výuky, kterou se dětem snažíme dělat co nejpestřejší. Nechceme, aby prvostupňoví školáci trávili denně hodiny zíráním do obrazovky počítače, v lepším případě sledováním výuky, v horším případě…

Hned v pondělí začínáme opět nahrávat příběhy, pohádky a písničky do DiviZnové radiotéky. Pracujeme na dalších projektech, které i na dálku pomohou DiviZnovým neupadnout do všeobecného splínu těchto dnů.

Jsme vděční, že jsme díky své malé velikosti i malotřídnímu uspořádání mohli poslední tři měsíce chodit do školy a pracovat v relativně normálním školním režimu. A doufáme, že se k němu zase co nejdříve vrátíme.

A jak to vypadá v DiviZně, kterou jsme všichni opustili v pátek před jarními prázdninami s tím, že se tady zase za týden sejdeme? No, samozřejmě smutně, jako ve škole bez dětí…