Home » Co je nového » Nezařazené » Pohádková cesta pro budoucí prvňáčky

Pohádková cesta pro budoucí prvňáčky

Nedílnou součástí zápisu do do 1. třídy školy DiviZna je i Pohádková cesta pro budoucí prvňáčky. Vzhledem ke koronavirové situaci musely zápisy do škol proběhnout víceméně administrativně a na rozdíl od rozhovoru s rodiči budoucích prvňáčků, by Pohádková cesta po Skype byl asi pořádný trapas. Proto jsme pro děti Pohádkovou cestu připravili v opožděném termínu, aby tak o nic nepřišly.

Výhodou Pohádkové cesty až po ukončeném přijímacím řízení bylo, že se mohly všechny děti budoucí 1. třídy setkat, vzájemně poznat a seznámit se i s paními učitelkami a třídou, ve které budou od září trávit spoustu času. Takže v září žádné překvapení… Ne, teď vážně, v září určitě nějaké překvapení bude:-) Je na co se těšit!