Home » Co je nového » Fotogalerie » Budování » Přípravy nového školního roku

Přípravy nového školního roku

Jak je to již v DiviZně tradicí, prázdniny neslouží jenom k odpočinku, ale i k přípravám na další školní rok. Tím že se stále rozrůstáme, práce je stále dost.

Od září nám přibude další kmenové třída, s novými zaměstnanci i potřeba dalších „obslužných“ prostor. Přibyla i řada pomůcek pro výuku, které je třeba někde přehledně uložit. Nové prostory je třeba vymalovat, stejně jako některé z těch stávajících. No, zkrátka budujeme…

V nové třídě pro naše prvňáčky také vzniká pod rukama rodičů mozaika, tak jak v minulých letech i v ostatních třídách.

Pracuje se nejenom ve škole, ale i na holasickém Statku, který skýtá více prostoru na čerstvém vzduchu, který je zejména při povrchových úpravách dřeva více než vítán. Také zázemí stolařské dílny řadu prací usnadňuje. O možnosti ubytování, stravy i koupání v maršovském kaolinovém jezírku pro naše pomocníky nemluvě…