Home » Co je nového » Nezařazené » Repasované lavice pro naše Stavitele

Repasované lavice pro naše Stavitele

Nucené přestávky v prezenční výuce využíváme mimo učení na dálku také k dodělání restů. Během víkendu se nám podařilo dokončit repasi několika dalších lavic do třídy Stavitelů.

Lavice jsme dostali jako dar z příbramské Waldorfské školy, které je před lety dostala taky jako dar, z nějaké německé waldorfské školy. Takže milé lavice už mají za sebou cca 40 let věrné služby a nějakou tu údržbu už si zasloužily.

„Spodky“ k lavicím obrousili již na jaře DiviZnoví školáci a jejich starší sourozenci. Nové jasanové desky vyrobili o prázdninách mistři stolaři bratři Springinsfeldovi. Všemu jsme pak dali povrchovou úpravu na holasickém Statku, kde jsme také lavice sestavili. Výsledek posuďte sami.