Home » Blog » Fotogalerie » Slavnosti » Slavnost zakončení školního roku

Slavnost zakončení školního roku

DiviZnoví se sešli v zámecké zahradě, aby slavnostně zakončili školní rok, v pořadí již druhý v životě naší školy. Zazněly písničky, ke shlédnutí bylo i divadlo, které Kreslíři nazkoušeli přímo pro tuto příležitost. Stavitelé zase recitovali Vědminu věštbu ze starogermánské mytologie, za doprovodu úderů aliteračních holí, které si během roku vyrobili. Zahanbit se nenechali ani DiviZnoví rodiče, kteří na závěr slavnosti dětem zazpívali africkou písničku Kwaheri (nashledanou) a jak jinak, než za doprovodu bubnů.

Slavnostní atmosféru tohoto letního podvečera ještě podtrhla skutečnost, že se konal v čerstvě skorodokončeném altánu, který DiviZnoví postavili v rámci projektu DiviZnové zahrady. A nutno říct, že altán i zahrada svou premiéru zvládli dokonale (v klasické škole bychom řekli na jedničku s hvězdičkou, ale v DiviZně máme slovní hodnocení…).

Takže pěkné prázdniny a v září na shledanou.

Po ukončení slavnosti čekal na Stavitele ještě jeden malý dárek.