» » » Startovač News

Startovač News

posted in: Nezařazené, uvodni strana | 0

Jak se daří našemu projektu na Startovači? Překročili jsme magickou hranici 111 111,- Kč. Jsme nadšení a dojatí štědrostí a podporou všech dárců. MOC DĚKUJEME! Teď už je jisté, že o vybrané peníze nepřijdeme a že máme jistý základ pro start školy DiviZna. Naše kampaň však ještě nekončí a můžete přispívat i nadále přes 100% cílové částky. Další metu už si ani neodvažujeme stanovit, necháváme ji na vás a na vaší štědrosti. Do konce kampaně nám zbývají ještě 2 týdny a také spousta odměn, kterými můžete udělat radost sobě nebo svým blízkým. Každá koruna navíc u nás najde využití.

Co dalšího ještě potřebujeme pořídit? Například příslušenství na dovoz obědů pro děti (gastronádoby), dovoz a ladění klavíru, který nám bude zapůjčen (a moc za to děkujeme), židle pro hosty na představení, koncerty a další velmi kulturní a společenské záležitosti nebo třeba žaluzie do oken a vhodná svítidla, abychom vyhověli požadavkům hygieny. 

S tím vším nám můžete pomoci. A stále nám také můžete pomoci šířením zprávy o našem projektu, oslovením svých známých, sdílením, komentováním. I toto všechno má velký význam.

S velkými DÍKY vaši DiviZnoví. 
https://www.startovac.cz/projekty/zakladni-skola-divizna/