Home » Co je nového » uvodni strana » Adventní zastavení

Adventní zastavení

Letošní Adventní zastavení se nekonalo ve škole, ale v terénu. Inspirováni temnou dobou covidu roku 2021, kdy se nebylo možno scházet ve vnitřních prostorách, vyrazili jsme v sobotu v poledne z Tišnova směr Jamné. Po cestě jsme si několikrát zazpívali adventní písničky a nazdobili stromeček pro zvířátka.

V Jamném jsme dorazili do Dobroučkového království (loučka u potoka za vsí s maringotkou), kde na nás na zahřátí čekal hořící oheň a kotel horkého punče. A taky divadelní představení v podání Lenky Konkolové. Zpět do Tišnova se pak mladší vrátili autobusem, a starší to vzali stejnou cestou zpět pěšky.

Byla to príma pohodová akce bez stresu a se spoustou příležitostí k popovídání. Jenom to počasí spíše než advent připomínalo předjaří. Chyběly jenom sněženky…