Home » Co je nového » uvodni strana » Máme nové prostory

Máme nové prostory

Zatímco si DiviZnoví na konci minulého týdne užívali ředitelského volna, využili jsme prázdné školy k jejím mírným úpravám. Získali jsme totiž nové prostory, které bylo potřeba s těmi stávajícími propojit dveřmi. Naštěstí již na daném místě dveře před lety existovaly, tak šlo jenom o odstranění tenké zazdívky a výměnu dveří a jejich rámu. Když už jsme byli v tom bourání a zdění, vyměnili jsme i vstupní dveře na schodiště v přízemí. DiviZna, jako „velká“ škola, totiž bude mít od nynějška schodiště dvě.

A k čemu že nám nové prostory poslouží? V první řadě zde po rekonstrukčních pracích vznikne třída pro dělenou výuku, zázemí pro učitele a malý sklad, to vše doplněno o sociální zázemí. Přístřeší zde také získá klubík Dobrouček, který v DiviZně hostoval již v loňském roce.

Zakladatelé DiviZny v akci