Home » Blog » uvodni strana » Ohlédnutí za Adventním zastavením

Ohlédnutí za Adventním zastavením

Kdo jste se v loňském prosinci zúčastnili našeho Adventního zastavení si jistě vzpomenete, že jeho součástí byl i Adventní krámek. Nápad na jeho provozování vznikl v hlavách DiviZnových školáků, kteří v době covidové uzávěry škol přemýšleli, co s volným časem a jak alespoň částečně nahradit tvoření v tradičních adventních dílničkách. A tak vznikl i tento obchůdek s výrobky DiviZnových dětí, jejich rodičů i učitelů.

Když jsme po Vánocích všechno podtrhli, sečetli i odečetli, zjistili jsme, že jsme díky vaší štědrosti vydělali celých 21 846,- korun. O osudu výtěžku rozhodli sami DiviZnoví školáci – kdo jiný by měl rozhodovat než ti, kteří s nápadem krámku přišli.
Jak to dopadlo, vidíte níže na fotce.


Tak tedy, 10% z vydělané částky chceme tradičně věnovat na dobročinné účely, letos do dětského domova Dagmar. Největší část výtěžku půjde na stavbu DiviZnového altánu a šanci zkusíme dát i Legu do družiny. Už se těšíme na hraní v družině i v altánu.