Home » Blog » uvodni strana » Zelený čtvrtek na DiviZnové zahradě

Zelený čtvrtek na DiviZnové zahradě

Pomyslnou tečku za budováním Diviznové zahrady a altánu udělalo položení trávníkového koberce mezi altán a hlediště. Samozřejmě by bylo lépe trávník zasít a vypěstovat, ale při intenzitě používání zahrady by to představovalo ji minimálně na půl roku uzavřít, aby mohla tráva vůbec vzejít, vyrůst a zesílit. Proto jsme se rozhodli pro tuto trávníkovou high – tech. Zatímco starší kladli trávníkové pásy, mladší je důkladně válcovali. Mezi tím mistři stolařští dodělávali police do altánu, které na závěr otestovali DiviZnoví školáci.

Teď už nám zbývá jenom intenzivně trávník zavlažovat, aby byl připraven na slavnostní otevření i na starořeckou olympiádu, které nás hned v květnu čekají.

Více o projektu DiviZnové zahrady a altánu najdete ZDE