Home » Blog » Nezařazené » První DiviZnový den

První DiviZnový den

Po hektických prázdninách, zejména po jejich posledním týdnu, nastal 2. září 2019 ten slavný den, kdy zámecké prostory školy DiviZna přivítaly své historicky první žáky.
Po malé slavnosti na zámeckém nádvoří, kde všechny přítomné přivítala DiviZnová paní ředitelka Zuzana Poláčková, uvedly děti do jejich „žluté“ třídy paní učitelky Marie Pavoničová a Božena Sviráková. Děti mohly usednout do lavic, na kterých během prázdnin samy pracovaly, malovat na tabuli, kterou vytvořili jejich rodiče, umýt si ruce v umyvadle s krásnou mozaikou, která vznikla společnou rukou učitelů a rodičů a v neposlední řadě okem spočinout na lazurovaných stěnách, které pro DiviZnu vytvořili její přátelé a podporovatelé.
V „zelené“ třídě si mezitím s rodiči povídala Eva Klárová, která má v DiviZně na starosti družinu. Dětem, rodičům i celé DiviZně přišel dobrý start popřát kuřimský místostarosta pan Petr Ondrášek.