S novým školním rokem nezačne ve škole DiviZna jen výuka. Chystáme řadu kroužků a budeme rádi, pokud je využijí rodiče jak našich žáků, tak širší kuřimská veřejnost. Prozatím je jisté, že sejde-li se dostatečný počet zájemců, otevřeme v září tyto kroužky:

Taneční a pohybové hrátky se zpěvem, slovem a výtvarnými prvky
Pro děti ve věku 3,5 – 6 let. Vede Dáša Nejedlá ve čtvrtky odpoledne, přesný čas a místo konání je v jednání. Minimální počet dětí pro otevření kroužku 8.

Hrátky s pohybem aneb tvořivost v pohybu a v tanci se slovem, zpěvem, hudbou, výtvarnými prvky
Pro děti z 1. – 3. třídy.Vede Dáša Nejedlá ve čtvrtky odpoledne, místo konání i přesný čas je v jednání. Minimální počet dětí pro otevření kroužku 8.

Divadelní hrátky
Pro děti ve věku 5-9 let. Vede Lubomír Stárek v úterky odpoledne, v prostorách školy DiviZna. Minimální počet dětí pro otevření kroužku 6.

Ťukálci
Hudební kroužek pro děti od 4 do 6 let. Povede učitelka naší školy Božena Sviráková ve středu odpoledne, v prostorách školy DiviZna. Minimální počet dětí pro otevření kroužku 7.

Klubík
Setkávání maminek s dětmi na rodičovské dovolené. Povede ředitelka naší školy Zuzana Poláčková ve středy dopoledne. Minimální počet účastníků 7.

Rukodělné večery
Setkávání jednou za měsíc s rukodělnými aktivitami pro maminky i další zájemce povede Jana Nawrathová. Minimální počet účastníků 4.

Individuální výuka hry na zobcovou flétnu
Lektor: Anna Tkadlčíková


Výčet kroužků, místo konání, ceny i přesné časy budeme aktualizovat na tomto místě.
Úplný výčet kroužků zveřejníme i v srpnové Zlobici.

Přihlašování bude možné od 26. srpna 2019 přes info@skoladivizna.cz nebo tel. 737 053 875